Gossip

Telefona të personalizuar me flori 24-karat, zbulohet dhurata speciale për Liverpoolin!

Pas triumfit fantastik në Champions League që kulmoi me atë përmbysje epike ndaj Barcelonës në gjysmëfinale te Liverpooli është koha për shpërblimet dhe dhuratat. 28 telefona “IPhoneX” të personalizuar dhe të lyer me floririn më të mirë mundshëm në treg 24-karat. Është kjo dhurata e veçantë që kanë marrë sëfundmi lojtarët e Liverpoolit përfshirë edhe trajnerin Jurgen Klopp nga kompania “iDesign Gold”. Një telefon me emrin e futbollistit dhe numrin e tij të fanellës i lyer në ar 24-karat dhe logon e Champions League. Një telefon të tillë mund të personalizuar mund ta marrin edhe tifozët e klubit të kuq, por atyre do të shkonte paksa shtrenjtë sepse vlera e tij shkon nga 2300 në 3500 paund.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency