Kategoria Superiore

Telushi: Të kujdesemi për familjarët, titullin e meriton Tirana, por…

“Titullin e meriton Tirana nëse gjithçka mbyllet këtu.” Një deklaratë e fortë kjo e një futbollisti të Partizanit, pkërisht Bruno Telushit, më lidhjen e drejtpërdrejtë me “FanZone”.

Karantina në Vlorë. Jam te prindërit e mi në Vlorë. Këtu janë kushtet më të përshtatshme, dal jashtë e stërvitem. Është shtëpi private dhe ndihem rehat. Deri tani nuk ka pasur të infektuar këtu. Shpresoj të mos ketë, jo vetëm në Vlorë, por në gjithë Shqipërinë. Nuk kam dalë fare nga shtëpia, për të qenë sa më i kujdesshëm, pasi frika është te familjarët. Nuk më shkuar as në mendje të dal. Luaj më fëmijët në oborr dhe qetha edhe kokën.

Programi stërvitor: Në fillim na dhanë një program për të ndjekur. Më vonë trajneri i atletikës bëri një program dhe lidhemi të gjithë dhe bëjmë stërvitje, ne që kemi mundësi. Bëjmë muskuj barku dhe çfarë mund të bëjmë me trajnerin në kushte shtëpie.

Titulli i takon Tiranës: Nuk e di çfarë është folur, por nëse do jetë një zgjidhje të mbyllet këtu, derisa janë të parët, Tiranës i takon titulli. E mira është të luhet deri në fund, kjo është më logjike. Ajo është diçka e drejtë, nga situata që jemi. Mirë është të vazhdojë gara sepse ka ekipe që besojnë deri në fund te titulli”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency