Kategoria Superiore

Temperaturat e larta, Kukësi sposton për në mbrëmje ndeshjet si pritëse

Temperaturat e larta janë bërë një shqetësim për ndeshjet edhe në Kategorinë Superiore, ku Vazhdimisht trajnerë e futbollistë po ankohen për ndikimin e tyre në cilësinë e lojës.

Pikërisht për këtë arsye, klubi i Kukësit ka bërë hapin e parë dhe ka vendosur që të gjithë ndeshjet e mbetura si pritëse, t’i zhvillojë në stadiumin “Elbasan Arena”, nën dritën e projektorëve.

Duke filluar nga mesjava, ku verilindorët do të përballen me Teutën në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, takimi do të startojë në orën 20:45 dhe do të vijohet kështu edhe me takimet e mbetura.

Kujtojmë që edhe stadiume të tjera në Shqipëri, si ai i Korçës, Shkodrës, Durrësit, apo impiantet e kryeqytetit, kanë kushtet për të luajtur në mbrëmje me ndriçim, në mënyrë që të shmangin vapën përvëluese të pasdites.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency