Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Tenisti i famshëm bullgar, në “kthetrat” e ish-të fejuarës së Borriellos

Tenisti bullgar, Grigor Dimitrov, u mund në raundin e 1/8-ave të “All England Club” nga Holger Rune. Pas eliminimit, ai mori pushimet verore, I shoqëruar nga partnerja e tij e re, modelja e famshme rumune, Mădălina Ghenea, ish-e fejuara e Mrco Borriellos, e njohur edhe për “flirt”-in me sulmuesin e ri italian, Nicolo Zaniolo.

Modelja rumune e shoqëroi tenistin bullgar në Wimbledon dhe ishte e pranishme në të gjitha ndeshjet e tij.

Ajo ka postuar fotografi të reja në llogarinë zyrtare në Instagram, teksa Grigor Dimitrov nuk ka qëndruar indiferent kur ka parë pamjet me partneren e tij.

“Zoti im! Nëna ime!”, ka shkruar tenisti bullgar. “Nëna ime, ti! ishte përgjigjja e menjëhershme e Mădălina Ghenea.

Postimi i Mădălina Ghenea u bë shpejt viral, duke marrë mbi 90 000 pëlqime dhe gjeneroi mbi 950 komente.

Lajme të tjera

Euro 2024

Dështimi i radhës i kombëtares angleze ka trishtuar jo pak tifozët e zjarrtë ishullorë. Mes tyre edhe Gary Lineker, ish-sulmuesin historik të “Tre Luanëve”,...

Serie A

Vincenzo Iaquinta, kampion bote me Italinë në Gjermani 2006, u ndal te gara e madhe për fitimin e titullit kampion në sezonin e ri...

Merkato

Como u rikthye në Serie A pas 21 vitesh, por ambicia dhe paratë nuk mungojnë në klub, me drejtuesit që po punojnë për ndërtimin...

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....