Premier League

Tension brenda skuadrës, Rudiger sherr me portierin spanjoll Kepa

Pashkë aspak të qeta në shtëpinë e Chelsea-t, pasi disfata 2-5 ndaj WBA-së, e para nën drejtimin e Thomas Tuchel, ka bërë që lojtarët të humbin qetësinë edhe me njëri-tjetrin.

Kështu mbrojtësi gjerman Antonio Rudiger është përplasur ashpër me portierin spanjoll Kepa Arrizabalaga, teksa për të ndarë të dy futbollistët është dashur ndërhyrja e Tuchel.

Ky i fundit ka ngritur zërin për të qetësuar situatën dhe ka dërguar patriotin e tij, Rudiger në dhomat e zhveshjes, 5 minuta para të tjerëve, si formë ndëshkimi për tensionin e krijuar.

Shkak për grindjen është bërë një ndërhyrje e rëndë e mbrojtësit gjerman ndaj Kepa-s, gjatë një aksioni në ndeshjen e kontrollit brenda ekipit, çka provokoi edhe reagimin e spanjollit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency