Serie A

Tentativa për daljen nga kriza, Ancelotti mbyll në grumbullim skuadrën

Napoli vijon të kalojë një moment vërtetë të vështirë në kampionat, teksa nuk fiton që prej muajit tetor dhe në 6 ndeshjet e fundit të kampionat ka koleksionuar 4 barazime dhe 2 humbje, më e fundit pasditen e djeshme ndaj Bolognës në “San Paolo”.

Pas ndeshjes ishte vetë trajneri Carlo Ancelotti, që deklaroi se merr përgjegjësinë për situatën dhe se do të diskutojë me lojtarët për të gjetur një zgjidhje se si të kalohet sa më shpejt ky moment i vështirë.

Sot tekniku napolitan i ka thirrur të gjithë lojtarët në Castel Volturni, ndonëse ishte një ditë pushimi. Këtë herë askush nuk është stërvitur, por trajneri ka diskutuar gjatë me futbollistët në lidhje me problematikën e krijuar.

Në fund Carlo Ancelotti ka vendosur që skuadra të grumbullohet ditën e mërkurë dhe të vazhdojë aty deri të shtunën kur do të jetë edhe ndeshja me Udinesen.
Mësohet se vendimi i trajnerit ka ardhur pas një konsultimi të gjatë me presidentin De Laurentiis, që duket se i ka lënë dorë të lirë Ancelottit për të vendosur se si të dilet nga situata.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency