Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Ter Stegen në pikëpyetje, Barça me sytë nga portieri i Inter

Barcelona mund të mbesë pa portierin gjerman Marc-Andre Ter Stegen dhe për këtë arsye është duke menduar për zëvendësuesin e mundshëm.

Mediet italiane raportojnë se Ter Stegen është duke menduar për largimin nga katalanasit.

Lexo edhe:

Në rast të një skenari të tillë ekipit “blaugrana” i duhet një portier që bind dhe emri i parë në listën e Barçës është ai i Andre Onanës.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...