Euro 2020

Tërheqje muskulore për Dembele, mbyll para kohe Europianin

Ousmane Dembele mbyll para kohe Kampionatin Europian. Sulmuesi anësor francez pësoi një dëmtim në ndeshjen me Hungarinë në Budapest dhe la fushën e lojës para kohe, ndërsa tani ka kryer edhe ekzaminimet e nevojshme mjekësore.

Sipas njoftimit të Federatës Franceze, bëhet fjalë për një tërheqje muskulore dhe në rastin më të mirë duhen 3 javë kohë për t’u rikuperuar, ndaj Europiani për sulmuesin në pronësi të Barcelonës mund të quhet i përfunduar.

Gjatë paradites së sotme trajneri Deschamps i dha leje futbollistit që të largohet para kohe nga grumbullimi i kombëtares franceze dhe të nisë pushimet e rikuperimin nga dëmtimi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency