My Video

Tërhiqet Nowitzki, Dallas e nderon me një cermoni spektakolare!(Video)

Dirk Nowtizki e mbylli në mënyrën më spektakolare të mundshme aventurën e tij me Dallas Mavericks. Në moshën 40-vjeçare dhe pas 20 viteve te skuadra teksane gjermani u tërhoq nga basketbolli teksa në ndeshjen e tij të fundit para tifozëve të Dallas realizoi plot 30 pikë në fitoren 120-109 ndaj Phoenix Suns. Dallas dhe fansat e skuadrës teksane i realizuan një cermoni spektakolare lamtumire, ndërsa pronari i Dallas Mark Cuban i bëri disa premtime Nowtizkit. Ai do të tërheqë numrin 41 të tij, do ti ndërtojë një statujë gjigande dhe magjepsëse si dhe i ka ofruar një vend pune të përjetshëm te Mavericks, në një pozicion drejtues që ai dëshiron.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency