La Liga

“Tërmet” te Valencia, shkarkohet trajneri Celades, jep dorëheqjen edhe drejtori sportiv!

Tërmet te Valencia. Brenda një dite nga Los Che largohen trajneri Albert Celades dhe drejtori sportiv Cesar Sanchez. Drejtuesit e klubit nga Mestalla kanë vendosur të shkarkojnë nga detyra trajnerin Albert Celades pas humbjes  që pësoi skuadra në derbin ndaj Villareal dhe menjëherë pas shkarkimit të Celades që u largua nga Valencia pas vetëm 9 muajsh në detyrë, ka dhënë dorëheqjen edhe drejtori sportiv Cesar Sanchez i cili u kishte premtuar futbollistëve që Celades do të qëndronte edhe për të paktën 1 ndeshje.

Që kur Peter Lim e bleu ekipin në vitin 2014, Valencia nuk ka gjetur qetësi pasi Sançez është drejtori sportiv i 6 i dorëhequr. Sipas raportimeve në Spanjë drejtori sportiv dha dorëheqjen menjëherë pasi trajneri u shkarkua, pasi i kishte premtuar ekipit se trajneri do qëndronte deri në ndeshjen e ardhshme. Valencia është në vendin e  8-të në La Liga dhe ka humbur tre nga katër ndeshjet e fundit. Drejtimi e Los Che deri në fund të sezonit e ka marrë Voro Gonzales i cili e ka drejtuar Valencian edhe në sezonin 2016-2017, ndërsa në këto 3 vitet e fundit ka qenë asistent si i Marcelinos ashtu edhe i Celades.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency