Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Testi anti-doping, acarohet Cuadrado: Nuk e kuptoj pse gjithmonë mua

Të enjten, në përfundim të ndeshjes Sporting Lisbonë-Juventus, të cilën italianët e fituan me rezultatin e përgjithshëm 1-2 dhe u kualifikuan në gjysmëfinale të Europa League, Juan Cuadrado ishte mes lojtarëve të përzgjedhur për të bërë testin anti-doping.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak kolumbianit, i cili në një reagim në rrjetet sociale u shpreh se nuk e kupton pse duhet ta bëjë ai këtë test gjithmonë.

Lexo edhe: 

“Kush e di pse duhet të bëj gjithmonë antidoping?”-shkroi Cuadrado.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...