Kosova

Testohet edhe ndriçimi, “Fadil Vokrri” gati për ndeshje zyrtare (Foto)

“Loro Boriçi” nuk do të jetë më stadiumi ku Kosova do të zhvillojë ndeshjet e saj, qofshin këto miqësore, por edhe zyrtare.

Kjo pasi stadiumi i Prishtinës, tashmë me emrin e ri “Fadil Vokrri” është thuajse gati, madje një natë më parë është zhvilluar edhe testi i fundit para ndeshjes së parë.

Stadiumi ka marrë formë dhe është gati të presë ndeshje edhe gjatë mbrëmjes, pasi është testuar edhe ndriçimi. Kujtojmë që ndeshja e parë zyrtare pritet të zhvillohet më 13 gusht, me Super Kupën e Kosovës, Drita–Prishtina.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency