Kategoria Superiore

Teuta “blindon” 6 futbollistë, qëndron edhe talenti Lorenco Vila

Vazhdimësia e tyre te Teuta, në fakt, nuk është vëë në asnjë moment në diskutim, megjithatë, kur hidhet e zeza mbi të bardhë, siguria është e plotë. Gjatë futbollistë, që patën kontribut të madh në mbylljen e sezonit me pjesëmarrjen në Europa League dhe suksesin në Kupën e Shqipërisë, lidhen në kontratë me ekipin durrsak edhe për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për emra të tillë si: Renato Arapi, Emiljano Vila, Lorenco Vila, Fabian Beqja, Florent Avdyli dhe Blagoja Todorovski. Këta lojtarë vijojnë përgatitjet për sezonin e rij, që nis për përplasjen me Beitar Jeruzalemin. Firmosja e kontratës së re nga Lorenzo Vila hedh poshtë zërat se talenti durrsak mund të largohet jashtë Shqipërisë.

 Njoftimi i Teutës:

“KF Teuta ka dëshirë t’ju informojë se ka arritur marrveshjen edhe për një sezon me këta lojtarë: Renato Arapi, Emiljano Vila, Lorenco Vila, Fabian Beqja, Florent Avdyli dhe Blagoja Todorovski, të cilët kanë gjetur akordin për vazhdimin e bashkëpunimit dhe për sezonin e ardhshëm.

Paraqitjet e mira dhe siguria e futbollistëve kanë bërë që drejtuesit e skuadrës blu të vijojnë më tej bashkëpunimin me këta lojtarë. Dje lojtarët ka nënshkruar kontratën e re dhe do të vazhdojnë të mbajnë veshur fanellën e skuadrës së Teutës edhe për sezonin e ardhshëm.”

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency