Kategoria Superiore

Teuta godet sërish në merkato, zyrtarizon një mbrojtës nga Bosnje Hercegovina

Tjetër përforcim për Teutën në merkaton e dimrit. Pas afrimeve të Colubali dhe Hebaj në sulm, skuadra durrsake ka bërë edhe një goditje në repartin e mbrojtjes. Drejtuesit e Teutës kanë vendosur në dispozicion të trajnerit Edi Martini një qëndërmbrojtës nga Bosnje-Hercegovina. 22-vjeçari Kenan Hreljiç, është bërë zyrtarisht pjesë e Teutës dhe vjen nga skuadra e Mladost Kakanj në kampionatin boshnjak. Qëndërmbrojtësi i cili në këtë sezon është aktivizuar në 9 takime kishte kontratë me Mladost deri në fund të sezonit, por vendosi ta prishë me konsensus marrëveshjen për t’iu bashkuar Teutës. 22-vjeçari është 1 metër e 90 centimetra i gjatë dhe konsiderohet një vlerë e shtuar në qëndër të prapavijës te Teuta aty ku i duhet të rivalizojë për një fanellë titullari me lojtarë si Renato Arapi, Rustem Hoxha dhe Silvestër Shkalla.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency