Kategoria Superiore

Teuta kryeson e vetme, Kallaku i jep 3 pikët ndaj Flamurtarit!

Teuta bën detyrën, mposht 1-0 Flamurtarin e vendit të fundit në Elbasan Arena dhe ngjitet përkohësisht e vetme në krye të Kategorisë Superiore në kuotën e 15 pikëve. Java e 8-të e kampionatit nisi me suksesin e skuadrës së Bledit Shkëmbit që në fushën asnjanëse të Elbasan iu fal një gol të liderit të ekipit Sherif Kallaku për të thyer vlonjatat. Në fillimin e pjesës së dytë talenti i kombëtares Shpresa bëri gjithçka në mënyrë perfekte brenda zonës duke realizuar një gol shumë të bukur që mjaftoi për t’i dhënë tre pikët Teutës. Vazhdon të mos shoh dritë në fund të tunelit Flamurtarit që nuk njeh ende fitore dhe në këto 8 javë ka grumbulluar vetëm 2 pikë. Me këtë humbje të radhës trajneri Dritan Sadedini rrezikon shkarkimin. Flamurtari nuk bëri një ndeshje të keqe por pavarsisht përpjekjeve nuk kishte kualitetet e duhura për t’i bërë dëm Teutës ndërkohë që durrsakët iu falën yllit të tyre, Sherif Kallakut për të marshuar të vetëm në krye.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency