Kategoria Superiore

Teuta mbyll përgatitjet për Vllazninë, rikthehet Kouros, por mungon Karabeci

Teuta ka mbyllur sot përgatitjet për sfidën e nesërme ndaj Vllaznisë, një takim mjaft vendimtar për “djemtë e detit”, që do të kërkojnë të marrin fitoren, për t’i shkuar edhe më pranë kreut.

Nën urdhrat e trajnerit Edi Martini janë vendosur të gjithë futbollistët, teksa poër sfidën e nesërme do të jetë në dispozicion edhe mbrojtësi Kouros, i cili mungoi për shkak pezullimi ndaj Kukësit në fundjavë.

Mungesa e vetme për “djemtë e detit” në sfidën e nesërme ndaj kryesuesve, do të jetë ajo e mesfushorit kryeqytetas Erando Karabeci, i cili ka plotësuar numrin e kartonëve dhe do ta ndjekë ndeshjen nga tribuna.

Në vendin e tij pritet të luajë Asion Daja, por nuk përjashtohet edhe spostimi më përpara i Emiliano Vilës, për t’i lënë vendin Avdylit në krah të titullarit të padiskutueshëm Aleksit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency