Kategoria Superiore

Teuta merr dhe Aleksin e Luftëtarit, ikën mbrojtësi shkodran

Teuta vijon me intensitet përgatitjet verore e njëkohësisht drejtuesit e klubit po përpiqen të afrojnë lojtarët e duhur për të përballuar me sukses ndeshjet në Europa League dhe rritur pretendimet për sezonin e ardhshëm.

Gjatë ditës së sotme ka firmosur me klubin bregdetar Albano Aleksi, që sezonet e fundit ka spikatur te Luftëtari. Mesfushori 26-vjeçar do të jetë i lidhur me “Djemtë e Detit” për dy sezonet e ardhshme.

E shtuna shënonte ditën e gjashtë të përgatitjeve teksa gjendja e grupit shfaqet e kënaqshme dhe lojtarët po i përgjigjen pozitivisht programit të specifikuar përgatitor.

Për t’i parë lojtarët në veprim e për të krijuar një ide mbi gjendjen e tyre, klubi ka vendosur që këtë të diel të përballet në një test miqësor me Laçin, në orën 17:30, në stadiumin “Niko Dovana”.

Ndërkohë gjatë pasdites, mbrojtësi shkodran, Esin Hakaj, ka njoftuar nëpërmjet një njoftimi në Facebook, largimin nga Teuyta.

“Përshëndetje! Sot, zyrtarisht, nuk jam më lojtari i Teutës. Dua të falënderoj drejtuesit dhe në veçanti presidentin Edmond Hasanbelliu, tifozët dhe shokët e ekipit për mbështetjen. I uroj suksese ekipit të Teutës. Faleminderit!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency