Kategoria Superiore

Teuta pa dy titullarë përballë Lushnjës, Dedic dhe Hakaj të dëmtuar

Dy mungesa përballë Lushnjës. Në ndeshjen e parë zyrtare për Vitin 2018, Teuta do të zbresë në fushë pa dy titullarë. Esin Hakaj dhe Anel Dedic janë të dëmtuar dhe nuk do të jenë në dispozicion të trajnerit Stavri Nica për ndeshjen e kësaj të premteje. Mungesa që i krijon më tepër probleme stafit teknik të durrsakëve është ajo e mbrojtësit Hakaj. Kjo edhe për shkak se skuadra tashmë mbetet pa asnjë alternativë në krahun e majtë. Trajnerit Nica i duhet të improvizojë, pa humbur edhe ekuilibrat e skuadrës. Problem jo më pak i rëndësishëm është edhe mungesa e Dediç, me Teutën që humbet cilësi në manovrat sulmuese. Dëmtimi i boshnjakut mund t’i krijojë hapësira shkodranit Arsid Kruja, që të debutojë me Teutën, vetëm pak orë pas transferimit në “Niko Dovana” nga Vllaznia, ku mbeti jashtë planeve të stafit teknik. Të premten, përballë Lushnjës, në formacionin titullar pritet të luajnë edhe përforcimet e merkatos së dimrit, Gjorgjevski, Mustafov e Bilali, ndërsa sulmi do t’i besohet ganezit Latif Amadu, në kërkim të golave dhe të fitores së parë për këtë vit kalendarik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency