Kategoria Superiore

Teuta prezanton afrimin e bujshëm

Nga Prishtina tek Teuta, një transferim që dihej që në ditën e fundit të merkatos në Shqipëri por që tashmë ka marrë trajta zyrtare pasi klubi durrsak ka prezantuar afrimin më të fundit në sulm, ganezin Basit Abdul Khalid. 23-vjeçari i cili në 3 sezonet e fundit ka qenë pjesë e Prishtinës u largua në ditët e fundit të merkatos nga klubi kryeqytetas për të firmosur me Teutën. Këtë të hënë Khalid është prezantuar zyrtarisht nga drejtuesit e klubit durrsak në ambientet e stadiumit Niko Dovana. Ganezi i cili në 3 sezone ka arritur të shënojë 30 gola me Prishtinën, konsiderohet një përforcim shumë i vlefshëm në sulm dhe do të jetë një alternativë shumë e mirë për trajnerin Bledi Shkëmbi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency