Kategoria Superiore

Teuta rinovon me dy mbrojtës, Martini më i qetë

Teuta zyrtarizon zgjatjen e bashkëpunimit me dy futbollistë pak ditë para përballjes me Inter d’Escalades në raundin e dytë të Conference League. Klubi durrsak ka njoftuar vazhdimësinë e kontratës me Blagoja Todorvskin dhe Jackson Ferreiran,

Mbrojtësi nga Maqedonia e Veriut do të luajë sezonin e tretë me ekipin durrsak, ndërsa braziliani ka zhvilluar 16 ndeshje gjatë pjesës së dytë të sezonit të kaluar, paraqitje që kanë mjaftuar për t’i ofruar rinovimin.

Në njoftimin e Teutës shkruhet se “pas një viti të suksesshëm me fanellën blu, dy mbrojtësit dhe presidenca kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe kanë vendosur të zgjasin bashkëpunimin mes tyre edhe në sezonin e ri.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency