Kategoria Superiore

Teuta-Skënderbeu i jep “start” fazës së 3-të, durrsakët të favorizuar!

Faza e tretë e Kategorisë Superiore do të nisë me përballjen e dy skuadrave me objektiva të kundërt. Sot në orën 16:00 në Niko Dovana të Durrësit, Teuta do presë Skënderbeun në një sfidë ku “djemtë e detit” do të tentojnë me të gjitha mënyrat të marrin tre pikët për t’u ngjitur në vendin e 2-të të renditjes, dhe ta ngushtojnë përkohësisht në 4 pikë diferencën me Vllazninë kryesuese. Ndryshe nga Teuta që lufton për titullin, Skënderbeu i Migen Memellit kërkon të jetë pjesë e Superiores edhe sezonin e ardhshëm.

Bardhekuqtë në gjysmën e parë të sezonit kanë hasur shumë vështirësi dhe aktualisht pozicionohen në vendin e fundit të renditjes me vetëm 12 pikë, por ashtu siç e surprizoi në javën e parë të kampionatit duke i rrëmbyer Teutës një barazim 1-1 në Durrës, Skënderbeu mund ta bëjë sërish sot pasi në këtë kampionat diferencat janë fare të vogla. Mbetet për t’u parë se çfarë do të prodhojë sfida e Niko Dovanës e sigurt është që të dyja skuadrat do të luftojnë të marrin maksimumin pasi kanë nevojë për pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency