Kategoria Superiore

Teuta vijon përforcimet, nënshkruan me ish mbrojtësin e Shkëndijës

Pas rikthimit të qendërmbrojtësit Rustem Hoxha, Teuta vijnë punën për të përforcuar prapavijën, teksa sot ka prezantuar një tjetër afrim në këtë repart.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e djathtë nga Maqedonia e Veriut, Blagoja Todorovski, i cili sot ka nënshkruar me klubin durrsak dhe ka pozuar me fanellën e re.

34-vjeçari ka qenë pjesë e Shkëndijës së Tetovës në 4 sezonet e fundit, duke zhvilluar edhe 118 ndeshje me kuqezinjtë, ndërsa tani do të vijojë karrierën në klubin durrsak.

Interesant është fakti se prezantimi i Todorovskit te klubi i Teutës, vjen pikërisht sot, kur mbrojtësi feston edhe përvjetorin e 34-t të lindjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency