Kategoria Superiore

Teuta zhvendos përgatitjet në Pukë, me skuadrën udhëtojnë edhe të afruarit rishtazi

Skuadra e Teutës ka lënë Durrësin dhe ka udhëtuar drejt qytetit të Pukës, për të përfituar nga temperaturat më të ulëta atje dhe për të përgatitur në qetësi e freski sfidën eliminatore të Europa Leagues.

“Djemtë e detit” kanë mbërritur sot në qytetin verior dhe kanë zhvilluar edhe seancën e parë stërvitore, ndërsa nën urdhrat e trajnerit Edi Martini kanë qenë edhe dy sulmuesit e afruar së fundi Aldrit Oshafi dhe Blerim Krasniqi.

Skuadra durrsake do të qëndrojë pr 10 ditë në Pukë, për t’u rikthyer sërish më pas në Durrës, ku do të përgatisë ndeshjen ndaj izraelitëve të Beitar Jeruzalem, e përcaktuar për t’u zhvilluar më 27 gusht në “Niko Dovana”.

Shorti për bregdetarët nuk ishte aspak “dashamirës”, pasi u vuri përballë një skuadër mjaft të fortë që në turin e parë eliminator të Europa Leagues, por fakti që gjithçka do të vendoset brenda 90 minutave, i bën durrsakët të shpresojnë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency