Kategoria Superiore

Teuta zyrtarizon afrimin e sulmuesit të talentuar beratas

Pasi mbylli sezonin me triumfin në Kupën e Shqipërisë, Teuta ka nisur përgatitjet për sezonin e ardhshëm, që do të startojë me ndeshjen e turit të parë eliminator të Europa Leagues, ku shorti i vuri përballë izraelitët e Beitar Jerualem.

Ndërkohë drejtuesit vijojnë punën për të përforcuar skuadrën dhe mesditën e sotme kanë arritur marrëveshjen me sulmuesin 20-vjeçar Aldrit Oshafi, i cili është prezantuar zyrtarisht si pjesë e “djemve të detit”.

I lindur në Berat, 20-vjeçari ka luajtur me Tomorin e Besën në Kategorinë e Parë, ndërsa këtë sezon ishte pjesë e Luftëtarit të Gjirokastrës, ku luajti mbi 20 takime në Kategorinë Superiore, duke fituar eksperiencë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency