Gossip

Thashethemi i bujshëm, Ibra dhe Diletta çifti i famshëm i verës?

Një thashethem i bujshëm ka “ndezur” verën e 2020-ës, pasi siç raporton revista “Chi”, mes sulmuesit Zlatan Ibrahimovic dhe gazetares së njohur Diletta Leotta ka nisur një romancë prej pak kohësh.

Gjithçka nisi kur një kompani fitnesi zgjodhi pikërisht sulmuesin 38-vjeçar dhe bukuroshen italiane si imazh të një spoti publicitar, ndërsa tani brime për “Chi” kanë konfirmuar se Diletta dhe Zlatan janë parë të darkojnë në Sardegna.

Gazetarja që është edhe imazh i transmetuesit të kampionatit italian DAZN, është single, pasi prej disa kohësh është ndarë nga boksieri Daniele Scardina, ndërsa Ibra është i martuar me Helena Seger, lidhja me të cilën zgjat prej thuajse 20 vitesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency