Merkato

Thauvin drejt largimit nga Marseille me parametër zero!

Florian Thauvin paralajmëron largimin nga Marseille. Një nga lojtarët më produktiv në sezonet e fundit deklaroi se çështja e rinovimit të kontratës është në një pike të vdekur dhe vitin tjetër mund të largohet me parameter zero. Thauvin kritikoi drejtuesit që e kanë lënë një situatë të tillë të arrijë deri në këtë pike teksa deklaroi se po diskuton me familjen për të vendosur për të ardhmen. Për Thauvin nuk mungojnë oferta nga klube të rëndësishme si Arsenal, Sevilla, Lazio dhe Roma dhe çmimi i tij është i favorshëm duke qenë në muajt e fundit të kontratës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency