Ligue 1

Thauvin kthehet në çështje, Marseille mund ta shesë këtë verë

Florian Thauvin është një çështje e nxehtë te Marseille. Presidenti Jack Eyraud ka premtuar qëndrimin e sulmuesit për sezonin e ri ku do të luajnë edhe në Champions, por nga ana tjetër problemet ekonomike dhe gjoba nga UEFA për shkeljen e Fair Play Financiar mund ta detyrojnë klubin të ndërmarrë një tjetër vendim.

Për më tepër, Thauvin ka vetëm një vit kontratë dhe nuk ka gjasa të rinovojë bashkëpunimin, ndaj shitja e tij në verë mund të mbushë arkën e klubit me të paktën 20 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency