Gossip

Theo Hernandez dhe Zoe Cristofoli, çifti i ri në Apenine!

Një lidhje e re dashurie në horizont për Theo Hernandez. Mbrojtësi i Milanit është fotografuar nga paparacët në ishullin e Caprit nën shoqërinë e Zoe Cristofolit ish të fejuarës së Fabrizio Coronës.

Deri tani për këtë çift të ri kishte vetëm disa shenja në rrjetet sociale dhe për disa darka para Covid-19, por sëfundmi kanë dalë në skenë disa foto të Theos dhe Zoes në anije në Capri, të cilat konfirmojnë historinë e dashurisë mes të dyve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency