Theu rregullat e lirimit me kusht, arrestohet Greenwood/ Kontaktoi vajzën që e akuzon

Nuk kanë fund telashet për Mason Greenwood i cili gjendet nën akuzë nga një vajzë 18-vjeçare. Studentja pretendon se sulmuesi i Manchester United ka abuzuar seksualisht me të, e ka dhunuar si dhe e ka kërcënuar se do t’i marrë jetën. Greenwood që u arrestua në muajin janar pas disa fotove dhe videove të publikuara … Vazhdoni me leximin e Theu rregullat e lirimit me kusht, arrestohet Greenwood/ Kontaktoi vajzën që e akuzon