Bundesliga

Thiago Alcantara bën prapakthehu: I lumtur te Bayern

Prapakthehu i bujshëm i Thiago Alcantara-s, mesfushorit spanjoll të Bajernit të Mynihut. Futbollisti i cili është aktualisht i impenjuar me kombëtaren e tij, la të kuptohet se mund të bëjë hapa të rëndësishëm pas në lidhje me një lamtumirë të përmendur shpesh herë ndaj kampionëve të Gjermanisë. Duke folur për mediat gjermani Thiago Alcantara duket se ka gjetur ndjesinë e tij të lumturisë në kampin bavarez.

” Mendoj vetëm për ndeshjen e ardhshme me Ukrainën, – tha Thiago Alcantara duke ju referuar impenjimeve në Nations League me Spanjën, për të shtuar më pas, – E ardhmja ime. Të shohim më pas se cfarë do të rezervojë fati, por Bajerni i Mynihut është shtëpia ime, dhe unë jam shumë i lumtur që luaj aty”.

Fjalë të ëmbla mjaltë, por që bëjnë shumë kontrast në krahasim me deklaratat e mëparshme, ku Thiago ishte shfaqur me shumë dëshirë për të kërkuar një aventurë të re. Mesfushori dukej se ishte shumë pranë Liverpool dhe në orët e fundit në drejtim të tij kishte bërë përpara edhe Manchester United. Tani mbetet për tu kuptuar nëse kjo deklaratë do të thotë një prapkthehu përfundimtar të Alcantarës për të qëndruar te Bajerni.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency