Ligue 1

Thiago Mendes, pasuesi i Rabiot te PSG?

Largimi apo jo në janar i Adrien Rabiot nuk ndryshon aspak mendimin e Thomas Tuchel i cili kërkon një mesfushor në merkaton e janarit. Edhe nëse qëndron Rabiot do ta ketë të vështirë të luajë ndaj dhe drejtuesit janë vënë në lëvizje për një goditje që mund të vijë nga kampionati francez. Thiago Mendes është i përzgjedhuri për mesfushën me brazilianin që ka bindur edhe këtë sezon në radhët e Lille që jo më kot është në vendin e dytë pas parizienëve. Për 26-vjeçarin ka oferta nga Anglia dhe Kina dhe kartoni i tij vlerësohet të paktën 30 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency