Ligue 1

Thiago Silva do ta mbyllë karrierën te PSG, pritet rinovimi!

Thiago Silva i premton besnikëri Paris Saint Germain dhe është gati të zgjasë qëndrimin e tij derisa të mbyllë karrierën si profesionist. Mbrojtësi brazilian ka një kontratë deri në vitin 2020 me kampionët e Francës por është gati të nisë bisedimet për ta zgjatur edhe për 2 vite të tjera ku qëllimi është të luajë edhe në Botërorin e Katarit me Brazilin në vitin 2022. 34-vjeçari është ende protagonist në fushë me ekipin e Tuchel ndërkohë që edhe drejtuesit e vlerësojnë lojtarin për profesionalizmin që shfaq ndaj dhe rinovimi pritet të mos ketë probleme dhe Thiago Silva ta mbyll karrierën pikërisht në Paris.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency