Ligue 1

Thiago Silva mund të rinovojë me PSG, sinjalet e para i jep Thomas Tuchel!

Muaj më parë mediat franceze e kanë bërë fakt të kryer largimin e Thiago Silvas nga Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni. Mbrojtësit brazilian i përfundoi kontrata me PSG në 30 qershor por 35-vjeçari vendosi ta zgjasë bashkëpunimin me kampionët e Francës deri në fund të këtij sezoni pasi dëshiron të luajë dy finalet e Kupave dhe kompeticionin më të rëndësishëm për klube ku PSG do të përballet në çerekfinale me Atalantën. Por trajneri i parizienëve Thomas Tuchel ka ndezur një spirale për qëndrimin e Thiago Silvas edhe pas përfundimit të këtij sezoni. Braziliani është pjesë e PSG që nga viti 2012 dhe pavarsisht moshës së madhe duket se kampionët e Francës kanë ende nevojë për eksperiencën e tij.

“Thiago Silva është lojtar i PSG-së dhe kapiteni ynë. Është e sigurt që do të merremi me këtë çështje pasi të përfundojë Champions League. Tani nuk kemi kohë, e kemi mendjen tjetërkund. Duket sikur Thiago do të largohet, por asgjë nuk është e sigurt në futboll. Nuk i dihet kurrë se çfarë mund të ndodhë“, deklaroi para finales së Kupës trajneri gjerman i kampionëve të Francës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency