Premier League

Thiago Silva “tradhton” Chelsea-n, Tuchel provon shijen e humbjes

Thomas Tuchel pëson humbjen e parë në pankinën e Chelsea-t dhe e bën këtë në “Stamford Bridge” ku londinezët u mposhtën me rezultatin e thellë 2-5 përballë West Bromwich Albion.

“Blutë e Londrës” e nisën mirë sfidën dhe gjetën golin e avantazhit në minutën e 27’ me anë të amerikanit Pulisic, por gjithçka u komplikua një minutë më vonë, kur Thiago Silva u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe la të tijtë me një lojtar më pak.

West Brom kompletoi përmbysjen e rezultatit në fundin e pjesës së parë, duke shënuar dy herë me anë të Pereirës, ndërsa në pjesën e dytë shënuan dy herë Robinson dhe Diagne, duke kompletuar suksesin.

Kjo humbje komplikon pozitat e Chelsea-t në zonën Champions, pasi tani rrezikon të parakalohet nga West Ham dhe Tottenham, që luajnë nesër ndeshjet e tyre për javën e 30.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency