Basketboll

Thyen këmbën, ja pamjet horror të dëmtimit të Hayward

Fati i keq e përndjek që në start. Vetëm 6 minuta luajti Gordon Hayward në ndeshjen mes Cleveland dhe Boston, sepse pas 6 minutash mbi parket, ylli i Celtics pësoi një dëmtim “horror” që e detyron ti thotë lamtumirë pa e nisur ende këtë sezon. Gordon Hayward ra keq pas një dyluftimi për topin me Lebron James, duke thyer këmbën e majtë.

Fillimisht stafi mjekësor i Bostonit deklaroi se Hayward kishte pësuar frakturë në gju por më pas u vërtetua se 27-vjeçari nga Indianapolis i cili këtë verë bëri hapin e madh në karrierë duke u transferuar nga Utah Jazz te Boston Celtics kishte thyer këmbën e majtë. Se sa kohë do ta zgjasë riaftësimi i tij nuk dihet, me skuadrën më të titulluar të NBA që humbet pa nisur mirë sezoni i ri i NBA një nga basketbollistët e saj më të mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency