Futboll

Thyen rregullat e shtet-rrethimit, 3 muaj arrest shtëpie për futbollistin serb!

Në Serbi nuk bëjnë shaka me koronavirusin dhe këtë e di shumë mirë Aleksandar Prijovic ish-sulmuesi i Parmës dhe PAOK-ut të Selanikut aktualisht pjesë e Al Ittihad në Arabinë Saudite. 29-vjeçari ka thyer rregullat e shtet-rrethimit që ka vendosur qeveria serbe për mospërhapjen e koronavirusit dhe për këtë arsye është dënuar me 3 muaj arrest shtëpie pasi është kapur nga policia në hollin e një hoteli në Beograd në praninë edhe të 19 personave të tjerë. Prijovic të premten e kaluar shkeli rregullat që ndalojnë daljen nga shtëpia nga ora 17 e pasdites deri në 5 të mëngjesit. Kush thyen rregullat në mënyrë të përsëritur në Serbi gjatë emergjencës së koronavirusit rrezikon deri në 3 vjet burg.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency