Premier League

Thyhet edhe Evertoni, skuadra e Ancelotti mposhtet nga Southamptoni

Evertoni i Carlo Ancelottit merr goditjen e parë në Premier League, ku gjithsesi vazhdon të qëndrojë në krye të renditjes, me pikë të barabarta me Liverpoolin (13), por me golaverazh më të mirë. Ekipi nga Liverpooli u mposht 2-0 nga Southamptoni madje e mbylli takimin në inferioritet numerik, me Lucas Digne që u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 72-të, ku fati i ndeshjes tashmë ishte vendosur.

Në “St. Mary’s Stadium” të Southamptonit vendasit shënuan dy gola në harkun e tetë minutave në pjesën e parë, me Ward-Prowse (27’) dhe Adams (35’). Reagimi i futbollistëve të Evertonit nuk ishte i mjaftueshëm për të kthyer rrjedhën e ndeshjes, madje gjithçka përfundoi kur skuadra e Ancelottit mbeti me një lojtar më pak për më shumë se 20 minuta lojë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency