Premier League

Tielemans te Leicester për 44,5 mln euro!

Leicester City bën goditjen më të shtrenjtë në historinë e klubit. Nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë që të paguanin më shumë se 40 milionë euro për një lojtar por diçka e tillë tashmë është fakt. Youri Tielemans do t’i kushtojë 44.5 milionë euro Leicester City-t pas akordit që u arrit me Monacon për mesfushorin belg i cili janarin e kaluar erdhi në huazim dhe i bindi të gjithë. Në këtë operacion nuk do të përfshihet Adrien Silva i cili pëlqehet nga Monaco pasi drejtuesit plotësuan kërkesën e trajnerit Rodgers për të blerë belgun por duke mos sakrifikuar asnjë lojtar tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency