Gossip

Tifozja seksi e Napolit: Ja futbollistët që ma luajnë, Wanda ka qenë me fat…

Floriana Messina po çmend web-in dhe… futbollistët. Ish-konkurrentja e “Grande Fratello”, tifoze e madhe e Napolit, ka treguar për revistën “Chi” pasionin për ekipin e presidentit De Laurentiis.

Floriano tregon se ngacmohet vazhdimisht nga futbollistët, jo vetëm të skuadrave italiane.

“Me ngacmojnë shumë futbollistë, por jo vetëm të Napolit dhe të skuadrave të tjera italiane. Gjithçka ndodh në Instagram, nëpërmjet mesazheve private. E kanë provuar edhe futbollistë të Manchester City, Bayernit.. është e pabesueshme. Si fillim të dërgojnë një puthje ose të ftojnë për darkë. Lista është e gjatë. Nga të huajt mund të veçoj Sergio “Kun” Agueron dhe Jerome Boateng, kunatin e Melissa Sattas. Nuk dua të zbuloj futbollistët italianë, por e pranoj që pesë, madje 6-shtë, janë të Interit.

Mauro Icardi? Jo. Ai është djalë i mirë, Wanda Nara ka pasur fat me të: është i bukur, besnik dhe i pasur.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency