Futboll

Tifozët e Atalantës bëhen problematikë, godasin autobusin e Ajax!

Atalanta-Ajax ishte një nga sfidat më të bukura të mbrëmjes së të martës në grupet e Champions League. Skuadra e Gasperinit arriti të përmbyste një disavantazh prej dy golash të pjesës së parë duke marrë një barazim shumë të vlefshëm, megjithatë kjo superndeshje nuk kaloi pa probleme. Një grup ultrasish të ekipit italian kanë vendosur t’i “mirëpresin” me gurë kundërshtarët tulipanë. Bergamo News raporton se autobusi i Ajax është goditur me gurë dhe disa sende të forta, ngjarje e ndodhur në afërsi të stadiumit. Një prej xhamave të mjetit me të cilin po udhëtonin miqtë është thyer, duke shkaktuar frikë dhe panik te lojtarët dhe stafi teknik i “harkëtarëve” nga Holanda.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency