Rusi 2018

Tifozët e Gjermanisë zgjedhin formacionin titullar për “Rusi 2018”

Tifozët e Gjermanisë zgjedhin formacionin titullar që do të donin të shihnin në fushë në Botërorin “Rusi 2018”, pas një sondazhi të organizuar nga “Bild”, ku morën pjesë më shumë se 800 000 ndjekës. Prania e Mauel Neuerit në portë është e padiskutueshme. 88% e të anketuarve zgjedhin titullar “gardianin” e Bayernit. Shokët e tij të skuadrës, Kimmich (24%), Hummels (24%) dhe Boateng (23%), që rreshtohen në mbrojtje, janë gjithashtu ndër më të preferuarit. Në krahun e majtë është Hector (Koln 12%). Para mbrojtjes rreshtohen Goretzka (Schalke 8%) dhe Kroos (Real Madrid 16%). Sané (Manchester City, 10%), Müller (Bayern, 12%) dhe Draxler (PSG, 7%) janë në mbështetje të të avancuarit Timo Werner (RB Leipzig, 13%).

Përfundojnë në formacionin rezervë Khedira, Özil apo Götze.

Rezervat: Stegen (Barcelona, 10%), Trapp (PSG, 2%), Sule (Bayern, 4%), Halstenberg (RB Leipzig, 4%), Rudiger (Chelsea, 2%), Howedes (Juventus, 2%), Plattenhardt (Hertha Berlín, 2%), Musfafi (Arsenal, 1%),  Ginter (Gladbach, 1%), Reus (Dortmund, 6%), Khedira (Juventus, 5%), Gundogan (Manchester City, 5%), Özil (Arsenal, 4%), Götze (Dortmund, 4%), Rudy (Bayern, 4%), Wagner (Hoffenheim, 3%), Emre Can (Liverpool, 2%), Stindl (Gladbach, 1%), Mario Gómez (Wolfsburgo, 1%) y Brandt (Leverkusen, 1%).

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency