Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Tifozët Kuq e Zi: Lorik, të na falësh!

Tifozët Kuq e Zi, pasi nuk e thyen bojkotin për ndeshjet e Shqipërisë brenda, edhe pse Lorik Cana do t’i jepte lamtumirë futbollit pikërisht ndaj Italisë, nëpërmjet një postimi në faqen e tyre në Facebook i kërkuan falje kapitenit historik që nuk ishin në “Loro Borici” për të brohoritur emrin e tij.

 

Faleminderit Kapiten!
Të na falësh që nuk do të jemi aty të thërrasim edhe një herë emrin tënd sot siç kemi bërë për vite me rradhë në të gjitha stadiumet e Europës. Na fal, por na detyruan!
Je dhe do të mbetesh përgjithmonë Kapiteni ynë. Faleminderit për gjithçka! Shihemi së shpejti!
P.S. Tash të presim edhe në tribuna ta përkrahim

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...

Bundesliga

Granit Xhaka gjen golin me fanellën e Bayer Leverkusen. Në ndeshjen e kampionatit gjerman, mesfushori me origjinë shqiptare realizoi një gol maft të bukur...