Futboll

Tifozët rusë ‘përlotin’ Crisciton (Video)

Pas 7 sezonesh si futbollist, një pjesë e të cilëve edhe si kapiten, Domenico Criscito është larguar nga Zenit St. Peterburgu, për të vijuar karrierën e tij në Itali.

Mbrojtësi i majtë italian kishte prenotuar avionin paraditen e sotme, për të mbërritur në Itali, por tifozët rusë i kanë rezervuar një surprizë vërtetë të veçantë.

Një numër i madh i tyre kanë shkuar në aeroport për të thërritur në kor emrin e kapitenit, ndërsa në dorë mbanin edhe banderolat që i shpalosnin çdo javë në stadium.

Natyrisht që ky moment ka emocionuar pa masë Crisciton, që është përlotur para tifozërisë së Zenitit dhe ka falënderuar edhe publikisht ata për surprizën.

E nëse një tifozëri e përcolli, një tjetër pritet ta mirëpresë mbrojtësin, që tani do t’i bashkohet sërish Genoas, skuadër me të cilën ka luajtur që nga mosha 16-vjeçare e deri 7 sezone më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top