Futboll

Tifozi i ri u shpëton forcave të sigurisë dhe i “rrëmben” autografin Haalandit

Fazat përgatitore verore të klubeve të futbollit janë gjithashtu një mundësi që tifozët të jenë më pranë idhujve të tyre. Ndonjëherë, mbase, edhe pak shumë, si në rastin e Erling Haaland, gjatë miqësores mes Borussias së Dortmundit dhe Athletic Bilbaos.

Në St. Gallen, një tifoz i ri zbriti nga tribunat dhe arriti të hynte në fushë i pashqetësuar, duke shmangur forcat e sigurisë, ndërsa Athletic Bilbao po përgatitej për të ekzekutuar një goditje këndi.

I veshur me bluzë portokalli, me diçka për të shkruar në dorë, djali shkoi pranë Erling Haalandit, duke i kërkuar një autograf. Sulmuesi norvegjez ia plotësoi dëshirën, duke i shkruar një autograf në fanellë dhe më pas e shoqëroi teksa po dilte nga fusha (ku u mor nga forcat e sigurisë dhe u nxor jashtë).

Ishte ndeshja e parë e sezonit për Haaland, i cili kishte humbur dy miqësoret e para pasi i nevojitej më shumë kokë për të kapur formën fizike. Talenti norvegjez nuk e gjeti golin, por gjithsesi la gjurmë në ndeshje më këtë autograf.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency