Te Tjera

Tifozja e Dodgers, pasardhësja e Kate Upton

Antje Utgaard është një modele dhe aktore amerikane e etiketuar nga Play Boy si pasardhësja e Kate Upton. Nga pamja duket qartë se është një nga femrat më të bukura që ngjitet në pasarela.

Është 22 vjece, ka lindur në Winsconsin dhe mbetet ndër më të kërkuarat në rrjetet sociale. Përtej dëshirës për t’u ngjitur në majën e modës, bukuroshja Antje është e apasionuar edhe pas sportit, sidomos pas bejsbollit.

Ajo është një tifoze e zjarrtë e Los Angeles Dodgers, skuadër të cilën e ndjek rregullisht, sigurisht nëse gjen kohën e mjaftueshme për t’u shkëputur nga impenjimet profesionale. Më një tifoze të tillë në tribunë, kundërshtarët e Dodgers duhet t’i bëjnë mirë llogaritë.

To Top