Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Tifozja e Dodgers, pasardhësja e Kate Upton

Antje Utgaard është një modele dhe aktore amerikane e etiketuar nga Play Boy si pasardhësja e Kate Upton. Nga pamja duket qartë se është një nga femrat më të bukura që ngjitet në pasarela.

Është 22 vjece, ka lindur në Winsconsin dhe mbetet ndër më të kërkuarat në rrjetet sociale. Përtej dëshirës për t’u ngjitur në majën e modës, bukuroshja Antje është e apasionuar edhe pas sportit, sidomos pas bejsbollit.

Ajo është një tifoze e zjarrtë e Los Angeles Dodgers, skuadër të cilën e ndjek rregullisht, sigurisht nëse gjen kohën e mjaftueshme për t’u shkëputur nga impenjimet profesionale. Më një tifoze të tillë në tribunë, kundërshtarët e Dodgers duhet t’i bëjnë mirë llogaritë.

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...