Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Tifozja kroate që “çmendi” rrjetin, “sheikët” pa fjalë, e fotografojnë tinëz (fotot)

Ivana Knoll është fansja më e njohur e Kroacisë në “Katar 2022”. E pranishme në të gjitha ndeshjet e deritanishme të përfaqësueses kroate, Ivana ka tërhequr vëmendjen me bukurinë dhe veshjen me ngjyrat dhe simbolet e vendit të saj.

Tifozja e lindur në Angli ka më shumë se 570 mijë ndjekës në Instagram dhe kuptohet që numri fansave po rritet ditë pas ditë pikërisht për shkak të pranisë së saj në stadiumet e Katarit.

Në një nga fotot e publikuara, Ivana lë pa fjalë edhe disa tifozë, të veshur sipas traditë vendëse (të Katarit), disa prej të cilëve nuk i rezistojnë tundimit dhe nisi ta fotografojnë.

Komentet në rrjetet sociale ishin të shumta, të tipit: “Kaq e pati ky, gruaja po e pret në shtëpi me çekiç në dorë!”

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...