Lajme

Tiger Woods bëhet copash në një aksident automobilistik

Tiger Woods, 45 vjeç, u shtrua në spital pasi u përfshi në një aksident automobilistik në Los Angeles, në shtetin e Kalifornisë (SHBA), këtë të martë, në mëngjes. Golfisti i famshëm amerikan ishte vetëm në automjet në momentin e aksidentit, duke rënë në një argjinaturë në një zonë të vendosur midis Rolling Hills Estates dhe Rancho Palos Verdes.

Pasi mbërriti ndihma e shpejtë, Tiger u nxor me vështirësi nga automjeti, që ishte shndërruar në një masë hekuri për shak të shkatërrimit të madh.

Shkalla e dëmtimit të Woods dhe rrethanat e aksidentit, mbeten të paqarta, megjithëse manaxheri i tij, Mark Steinberg, konfirmoi për Reuters se ka pësuar “dëmtime të shumta në këmbë. Ai i është nënshtruar operacionit dhe ne i falënderojmë ata (stafin mjekësor) për privatësinë dhe mbështetjen e tyre.”

Ndërsa zëdhënësi i Departamentit të Zjarrfikësve të Qarkut të Los Anxhelosit, Henry Narvaez, shtoi se “dëmtimet ishin nga të moderuara deri në kritike”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency