Kategoria Superiore

Tirana afron 2 lojtarë të tjerë nga akademia!

Tirana vazhdon të firmosë kontrata profesioniste me elementë cilësorë nga skuadrat e të rinjëve. Sëfundmi pjesë e bardhebluve janë bërë Omar Musaj dhe Marvin Kodra të cilët vinë nga akademia dhe kanë firmosur kontratat e tyre të para me bardheblutë. I pari është 18-vjeç dhe aktivizohet si mbrojtës, ndërsa i dyti është 19-vjeç dhe luan si portier. Me Egbon si trajner të Tiranës, të 7-të futbollistët e akademisë që janë bërë pjesë e skuadrës së parë do të kenë mundësi të tregojnë vlerat e tyre.

“Klubi i Futbollit Tirana njofton dy afrime të reja nga Akademia e Futbollit Tirana. Mbrojtësi i majtë Omar Musaj dhe portieri Marvin Kodra zyrtarizuan sot bashkimin e tyre me ekipin e parë për sezonin e ri. Mbrojtësi 18 vjeçar dhe “gardiani” shtatlartë vijnë si një përforcim i mirë për skuadrën. I urojmë suksese me fanellën bardheblu“, lexohet në komunikatën e 25 herë kampionëve të Shqipërisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency