Kategoria Superiore

Tirana bind në miqësoren ndaj Pogradecit, Muçi në super-formë, shënon edhe Avdijaj

Tirana është zhvendosur prej disa ditësh në Pogradec, ku po kryen mini-fazën përgatitore në prag të ndeshjes së vlefshme për turin e parë eliminator të Ligës së Kampionëve, ku shorti e ka vënë përballë gjeorgjianëve të Dinamo Tbilisit.

Bardheblutë sot zhvilluan edhe një test miqësor përballë Pogradecit vendas, në një sfidë ku trajneri Emanuel Egbo pati mundësi të monitorojë ecurinë e përgatitjeve në prag të transfertës gjeorgjiane, programuar për më 19 gusht.

Tirana iu imponua liqenorëve me lojën e saj dhe arriti të fitojë me rezultatin e thellë 3-0, ndërsa golat u shënuan nga Muçi në minutat 35’ dhe 44’, dhe prurja e re e merkatos, Albion Avdijaj, në minutën e 78’.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency