Kategoria Superiore

Tirana e papërmbajtshme, siguron edhe futbollistin e Kombëtares

Tirana nuk ndalet në merkato. Pasi siguroi firmën me Kristi Vangjelin, i cil do t’i bashkohet skuadrës bardheblu për çështje ditësh, një tjetër lojtar i Kombëtares Kuqezi do të vihet nën urdhrat e Ardian Memës.

Bëhet fjalë për Andi Lilën, futbollistin polivalent që ka vendosur me sa duket ta mbyllë karrierën në Shqipëri me 24 herë kampionët e Shqipërisë.

Pikërisht gjatë eksperiencës së tij të parë me bardheblutë ka fituar titullin kampion (2008-2009) dhe Kupën e Shqipërisë (2010-2011).

Lajmi nuk është ende zyrtar, por burime pranë presidencës së Tiranës sigurojnë se Lila praktikisht është një futbollist i bardheblu.

Një tjetër vlerë e shtuar në organikën e kryeqytetasve, që me lëvizjet e shumta dhe cilësore gjatë kësaj merkatoje vere hedhin kandidaturën si rivalë të fortë për trofetë në vend, kampionatin dhe Kupën.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency